A hét ünnepei szentjei:

Szerda:  Szent Patrik püspök
Péntek:  Szent József, a Boldogságos Szűz Mária jegyese

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. A járvány erősödése miatt, kérjük, hogy vigyázzunk egymásra a Plébánia épületében is – az országos és Főegyházmegyei szabályok betartásával. Különösen figyeljünk a kézfertőtlenítésre, a maszk használatra, a távolságtartásra, továbbá arra, hogy épületben tilos bármiféle csoportosulás – a szentmisék, imák után azonnal hagyjuk el az épületet. A közösségek, csoportok, a már megszokott módon, továbbra is az online térben gyűlnek össze!
  2. Csütörtökön egész napos (egyéni) szentségimádásra várunk benneteket a kápolnában, a már ismert rend szerint.
  3. Keresztútra hívunk benneteket nagyböjt péntekjein 17.30-tól melyet szentmise követ. A péntek esti keresztutak és szentmisék – a járványszabályok könnyebb betartása miatt – a nagyteremben lesznek, (ahol figyeljünk különösen is a távolság megtartására). A keresztutat és a szentmisét is közvetítjük a Plébánia csatornáján. Ezeken a péntekeken reggel nem tartunk szentmisét a kápolnában.