A hét ünnepei, szentjei

Hétfő: Boldog Scheffler János, püspök és vértanú

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Csütörtökön egész napos szentségimádásara várunk benneteket a megszokott rendben.
  2. Május hónapban a hétköznapi szentmisék után májusi litániát imádkozunk, melyeket kapcsolódva a Szentatya felhívásához a járvány megszűnéséért ajánlunk fel.
  3. A még érvényben lévő vírusvédelmi intézkedéseket betartva május hónapban még nem tartunk szentmiséket a Mária kápolnában. A szentmisék jelenlegi terveink szerint június hónapban indulnak újra az arborétumi kápolnánkban.
  4. Jövő vasárnap az esti (18.00) szentmise után pünkösdi imaesre hívunk benneteket a nagyterembe.
  5. Személyi változások a városban. A múlt héten Érsek atya azonnali hatállyal Kovács Ferenc atyát kinevezte Kiskunfélegyházán káplánnak továbbá a Bugac-Alsómonostori Plébánia adminisztrátornának. A mai napon már meg is kezdi szolgálatát az új helyén. Richter Mátyás atyát a Nagytemplom káplánját a kalocsai székesegyházba helyezte káplánnak, helyére pedig Czele József atya érkezik a Főplébániára. Imádkozzunk mindhárom atyáért!