A hét ünnepei szentjei

Hétfő:  Boldogságos Szűz Mária, az Egyház Anyja
Szerda: Néri Szent Fülöp áldozópap
Csütörtök:  A mi Urunk, Jézus Krisztus, az örök Főpap

1. (Délelőtt: ) Ma az esti (18.00) szentmise után pünkösdi dicsőítő imaesre hívunk benneteket a nagyterembe.
  2. Holnap – pünkösdhétfőn (05.24.), a teljes plébánia épület zárva tart így, sem szentmise, sem irodai ügyelet, sem urnatemető látogatás nem lehetséges.
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádásara várunk benneteket a megszokott rendben.
  4. Május hónapban a hétköznapi szentmisék után májusi litániát imádkozunk, melyeket kapcsolódva a Szentatya felhívásához a járvány megszűnéséért ajánlunk fel.
  5. Idén nyáron ismét lesz Plébániai Közösségi Tábor, július 14-18. (szerda-vasárnap). A helyszín Veszprém. Részletet információk és jelentkezési lap a listára kiküldésre kerültek, illetve személyesen kérhető az irodában. Várjuk a jelentkezőket!
  6. A javuló járvány helyzetre és az enyhülő szabályozásra tekintettel, jövő héten lesz utoljára szentmise közvetítés.