A hét ünnepei szentjei 

Kedd:  Szent Jusztínusz vértanú
Csütörtök: Lwanga Szent Károly és társai, vértanúk
Szombat: Szent Bonifác püspök és vértanú

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. A javuló járványhelyzetre és az enyhülő szabályozásra tekintettel, a mai napon közvetítjük online utoljára a szentmisét. Köszönet mindazoknak, akik a járványhelyzet alatti közvetítéseket lehetővé tették.
  2. Csütörtökön egész napos szentségimádásra várunk benneteket a megszokott rendben.
  3. Jövő szombaton (06.05.). Úr Napja előestéjén, ismét „világméretű” szentségimádáshoz kapcsolódunk a NEK-re való felkészülés jegyében, 18:00-tól a nagyteremben.
  4. Jövő vasárnap, Úrnapján, a 10:00 órai szentmise után úranapi körmenetet tartunk a plébánia udvarán.
  5. Idén nyáron ismét lesz Plébániai Közösségi Tábor, július 14-18. (szerda-vasárnap). A helyszín Veszprém. Részletes információk és a jelentkezési lap a listára kiküldésre kerültek, illetve személyesen kérhető az irodában. Várjuk a jelentkezőket!