A hét ünnepei szentjei 

KeddBoldog Sándor István, szerzetes és vértanú
Szerda:  Szent Efrém diakónus és egyháztanító
Péntek:  Jézus Szentséges Szíve
Szombat  A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Csütörtökön egész napos szentségimádásra várunk benneteket a megszokott rendben.
  2. Jövő vasárnap az esti szentmisét (18.00) Kovács Ferenc atya mondja. Ekkor tudjuk megköszönni a közel két éves szolgálatát, amelyet itt végzett közöttünk és érünk. Vegyünk részt minél többen ezen a szentmisén, imádkozzunk Feri atyáért, hálát adva az elmúlt időszakért és Isten áldását kérve számára az új szolgálati helyén.
  3. Idén nyáron ismét lesz „Plébániai Közösségi Tábor”, Időpontja: július 14-18. (szerda-vasárnap). A helyszín: Veszprém. Részletes információ és a jelentkezési lap a listára kiküldésre került, illetve személyesen kérhető az irodában. Várjuk a jelentkezőket, még van hely!
  4. A „Felekezetközi dicsőítő alkalom” szervezői szeretettel várnak benneteket, közös imádságra, dicsőítésre június 13-án vasárnap 15 órától a Pünkösdi Gyülekezet imatermébe. A Dicsőítést Csiszér László zenekara vezeti.