A hét ünnepei szentjei

KeddÁrpád-házi Boldog Jolán, szerzetesnő

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Csütörtökön egész napos szentségimádásara várunk benneteket a megszokott rendben.
  2. Ma este az esti szentmisét (18:00) Kovács Ferenc atya mondja. Ekkor tudjuk megköszönni a közel két éves szolgálatát, amelyet itt végzett közöttünk és érünk. Vegyünk részt minél többen ezen a szentmisén, imádkozzunk Feri atyáért, hálát adva az elmúlt időszakért és Isten áldását kérve számára az új szolgálati helyén.
  3. Idén nyáron ismét lesz „Plébániai Közösségi Tábor”, Időpontja: július 14-18. (szerda-vasárnap). A helyszín: Veszprém. Részletes információ és a jelentkezési lap a listára kiküldésre került. A mai nap van a jelentkezések leadási határideje!