A hét ünnepei szentjei

HétfőPáli Szent Vince, áldozópap
Szerda:  Szent Mihály, Szent Gábor és Szent Rafael főangyalok
Csütörtök:  Szent Jeromos, áldozópap és egyháztanító
Péntek: A Gyermek Jézusról nevezett (Lisieux-i) Szent Teréz, szűz és egyháztanító
Szombat: Szent Őrzőangyalok

1. Baba – mama klubba várjuk az érintett korosztályt hétfőnként 8:30-tól a plébánia „babaszobájában”.
  2. Az első szentgyónásra és szentáldozásra az elmúlt tanévben évben felkészült gyermekeket és szüleiket várjuk szerdán 16:30-tól a nagyterembe.
  3. Rózsaeső imaestre vár benneteket a Nyolc Boldogság Közösség, október 2-án szombaton, Lisieauxi (Kis) Szent Teréz közbenjárását kérve. Program 18:00-tól itt a nagyteremben: szentmise, tanítás, tanúságtételek és levélírás. Az elmúlt évi ima meghallgatásokról szóló tanúságtételeket kérjük jelezzétek a közösség tagjainak!
  4. Induló csoportjaink:

Az  elmúlt héten indult csoportok:

• Felső tagozatos plébániai közösség – csütörtökönkén 16:30-18:00 (első alkalom 09. 23.)
  • Középiskolás plébániai közösség – csütörtökönként 18:00-19.30 (első alkalom 09. 23.)
  • Ministráns közösség – péntekente 17:00-18:00 (első alkalom 09. 24.)

A héten induló csoportok:

• Alsó tagozatos plébániai közösség – keddenként 16:30-18:00 (első alkalom 09. 28.)
  • Elsőáldozási felkészítő – szerdánként 16:30-18:00 (első alkalom 09. 29.)

Külön személyes tájékoztatás szerint:

• Hittanos ének és zenekar próba – két/három hetente pénteken 15:00-17:00 (információ Takács Gábornál)
  • „Kalász” csoport 10 év feletti lányoknak – kéthetente pénteken 17:00-18:30 (információ Kerekes Mónika hittanárnál)
  • Katekumenátus – keddenként, várjuk a jelentkezőket! (információ Robi atyánál)

Csatlakozni még mindegyik csoporthoz lehetséges, várjuk a jelentkezőket!