A hét ünnepe, szentje

Péntek:  A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz, szűz és egyháztanító

1. Baba – mama klubba várjuk az érintett korosztályt hétfőnként 8:30-tól a plébánia „babaszobájában”.
  2. Hétfőn 18:00-tól a kápolnában bibliaórára várunk benneteket!
  3. Gerinctorna indult a plébánián keddenként 18:00 órakor az ifi klubban gyógytornász vezetésével. Érdeklődni Tóthné Király Enikőnél a 06-30/516-08-98-as számon lehetséges.
  4. Az idei tanévben újraindul a gyerekliturgia a 10:00 órás szentmise alatt, a szentmise elejétől a miatyánkig a napi igeszakaszokhoz kötődő foglalkozásra várjuk az óvodásokat és az elsős, másodikos, harmadikos általános iskolásokat.
  5. Jövő vasárnap (10. 17.) a délelőtti 10:00 órás szentmisén ismét vendégünk lesz Rozmaring a templom egere.