A hét ünnepei szentjei:

Hétfő: Szent Mór, püspök
Csütörtök: Szent Simon és Szent Júdás, apostolok

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Mai perselyadományitokat a missziók javára továbbítjuk!
  2. Szerdán, (10.27.) reggel 7:00-kor igeliturgiát tarunk a kápolnában.
  3. Szombaton (10.30.) 10:00-kor kerül sor a kápolnában a Nyolc Boldogság Papi Testvériség tajainak elköteleződés megújítására, az ünnepi szentmisét Mohos Gábor püspök atya mutatja be. Ezen a reggelen 7:00 órakor nem lesz szentmise a kápolnában.
  4. A plébánia és az urnatemető mindenszentek-halottak napi ünnepi nyitvatartását az ajtókra függesztve és a honlapon olvashatjátok.
  5. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kecskeméti Csoportja ebben az évben is örömmel készül Szent Erzsébet ünnepe alkalmából Erzsébet-kenyér süttetésére és osztására, melyre november 14-én, vasárnap kerül sor.
  6. November 1-én és 2-án este 6 órakor lesz szentmise, melyek után az urnatemetőben imádkozunk az elhunytakért.