Péntek: Árpád-házi Szent Erzsébet

1. Baba – mama klubba várjuk az érintett korosztályt hétfőnként 08:30-tól a plébánia „babaszobájában”.
  2. Bibliaórára várunk benneteket hétfőn 18:00-tól a kápolnában.
  3. Gerinctorna indult a plébánián keddenként 18:00 órakor az ifi klubban gyógytornász vezetésével. Érdeklődni Tóthné Király Enikőnél a 06305160898-as számon lehetséges.
  4. Szerdán 18:00-tól a nyílt alkalomra hív benneteket a Nyolc Boldogság Közösség, a helyszín ezúttal a Plébánia épülete, 18:00-tól a kápolnában Vesperást imádkozunk.
  5. Jövő vasárnapi perselyadományaitokat a karitász javára ajánljuk fel.
  6. Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva, a mai napon (vasárnap) a Máltai Szeretetszolálat idén is „Erzsébet kenyeret” oszt a szentmisék után. Ez egyben alkalom arra is, hogy támogassuk szolgálatukat.
  7. Immár hagyományosan idén is sor kerül a jubiláns házasok megáldására a Plébánián november 21-én vasárnap a 10 órás szentmise keretében. Regisztráció szükséges az irodában várjuk a kerek (5-10-15 stb.) éves jubileumot ünneplőket.
  8. November 20-án Krisztus Király ünnepének előestéjén az elmúlt évekhez hasonlóan szentségimádásra várunk benneteket a kápolnába 18.00-tól.
  9. November 24-én szerdán az idei tanévben elsőáldozásra készülő gyerekek szüleit várjuk szülői értekezletre 16:30-tól a kápolnában.