Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

  1. Hétfőn, 8:30-tól Baba-mama klubba várjuk az érintett korosztályt.
  2. Hétfőn nem lesz bibliaóra.
  3. Csütörtökön 18.00-tól filmklubba várunk benneteket a tanácsterembe.
  4. Nagyböjt péntekjein keresztutat imádkozunk 17:30-tól, a keresztút után szentmise lesz! A nagyböjti péntekeken reggel nem lesz szentmise a kápolnában.
  5. Idei elsőáldozása készülő csoportjain első szentgyónására szombaton került sor 14:00-tól itt a plébánián, imádkozzunk értük!
  6. A plébánia és az urnatemető következő „hosszú” hétvégi nyitvatartása az ajtóknál és a honlapon olvasható. (2022. március 14-15-én az urnatemető 7:00 és 10:00 óra között látogatható. A plébániahivatal zárva lesz. 2022. március 26-án a szombati munkanapon az urnatemető és a plébániahivatal is zárva lesz. Egyéb napokon a megszokott rend szerint tartunk nyitva.)
  7. Ökumenikus világimanapra várnak benneteket a Református Kollégium dísztermébe 2022. március 11-én 16:30-tól.
  8. A covid helyzet enyhülésével zarándokcsoportunk ismét útra kel. A 2020-ra tervezett „Lisieux-i Szent Teréz és Franciaország szentjei” zarándoklatra hívunk benneteket. Időpont: 2022. május 20-25. Részvételi díj 620 EUR/fő mely tartalmazza az utazást autóbusszal, félpanziós szállodai ellátás, idegenvezetést, lelki kísérést. Részletek a plakáton és Takács Gábornál.