A hét ünnepei, szentjei: A nagyhét és a szent három nap

1. A nagyhét és húsvét szertartásrendje:

Nagyhétfő – 18:00 Myrofor, a kenetvivők liturgiája a Nyolc Boldogság Közösséggel

Nagykedd és Nagyszerda 18:00 – liturgiamagyarázat – „A nagyhét szertartásai” –  a kápolnában

Nagycsütörtök 18:00 Az utolsó vacsora miséje, utána virrasztás a kápolnában (Búcsúbeszéd olvasása)

Nagypéntek – 18:00 Urunk szenvedésének ünneplése, majd 20:30 – Keresztút az arborétumban

Nagyszombat 20:00 – Húsvéti vigília

Húsvétvasárnap – reggel 6:00 „Hajnalhasasztás” a Vízműdombon – utána vasárnapi miserend

Húsvéthétfő – 10:00 szentmise

1. Közeledik az adóbevallások beadási határideje, a felajánlható egy százalékról kérjük, hogy a katolikus egyház és plébániánk Szent Erzsébet alapítványa/ vagy más egyházi alapítvány javára rendelkezzetek. A szükséges információkat az interneten megtaláljátok.