A hét ünnepei, szentjei

• szerda: Szent Jusztinusz vértanú
  • péntek: Lwanga Szent Károly és társai vértanúk
  • vasárnap: Pünkösdvasárnap

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Hétfőn délelőtt Baba-Mama klub a plébánián 08:30-tól.
  2. Hétfőn este képviselőtestületi ülés az ifi klubban 18:00 órától.
  3. Szerdán Nyolc Boldogság közösség nyitott alkalma 18:00 órától a kápolnában
  4. Pünkösdvasárnap közvetlenül az esti szentmise után imaestet tartunk.  Lesz dicsőítés,buzdítás (Krisztina nővér), és közbenjárás.
  5. Nyári napközis táboraink időpontja: június 20-24 és augusztus 22-26.
  6. A Plébánia közösségi táborába június 15-ig lehet jelentkezni a plébánia honlapján vagy az irodában. A tábor augusztus 3-tól 7-ig kerül megrendezésre Veszprémben. Ezzel egy időben idén lesz külön ifjúsági altábor is.

Külsős hirdetések

1. A Barátok Együttes lélekemelő koncertje június 3-án pénteken este fél kilenctől a Barátok temploma kertjében.
  2. A Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola a 2022/23-as tanévtől  matematika, kémia szakos tanár illetve gyógypedagógus munkatársakat keres. Részletek az iskola honlapján.