• Kedd:             Gonzága Szent Alajos szerzetes
  • Péntek:           Jézus Szent szíve
  • Szombat:        a Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve

1. Hétfőn egész napos szentségimádás 8.00-18.00 óráig
  2. Hétfőn délelőtt Baba-Mama klub a plébánián 8.30-tól.
  3. Pénteken hordozós klub 8.30-11.00 óráig.
  4. A vasárnapi 10 órás szentmise után a plébánia kertjében Úrnapi körmenetet tartunk, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  5. Vasárnap, 26-án este 6 órakor a Szentcsalád plébánián várja Bobek Tamás atya mindazokat, akik szeretnék vele együtt ünnepelni jubileumi szentmiséjét!

További hirdetések:

1. Június 22-én, szerdán, 17 órakor nyílik meg a VIII. Veni Creator Spiritus szakrális képzőművészeti kiállítás a Hírös Agóra földszinti kiállító termében. Legyünk ott minél többen, szakítsunk időt egy kis lelki zarándoklatra!
  2. A Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola a 2022/23-as tanévtől matematika, illetve kémia szakos tanár munkatársakat keres. Részletek az iskola honlapján.