szerda:        A Szent Kereszt felmagasztalása

1.  Kedden délelőtt 8:30-tól újra indul a baba-mama klub.
  2. Tisztelettel kérünk mindenkit, hogy a kápolna csendjét igyekezzünk őrizni! Plébániánk kápolnája a ház szakrális tere, az Istennel való találkozás kiemelt helyszíne, engedjük, hogy az is maradjon!
  3. Ugyancsak a ház (plébánia) működésével kapcsolatos kérés, hogy gondos odafigyeléssel spóroljunk az árammal! Ne felejtsük felkapcsolva a lámpákat, ha már nem használjuk a helyiséget!
  4. Kérjük, hogy babaszobát mindenki csak egészséges gyermekkel használja! A gyermeket csak egy felnőtt kísérje, lehetőleg az édesanyja! Köszönjük!
  5. Szeptember 24-én, szombaton 16:30-kor a Barátok templomában orgonál Daniele Dori, a firenzei dóm orgonistája. A belépés ingyenes, adományokat a piarista templom orgonájának felújítására szívesen fogadnak.
  6. Október 30-án Érsek Atya kiszolgáltatja a bérmálás szentségét, azoknak a felnőtteknek, akik katekumen-csoportjainkba jártak és évek óta készülnek, valamint ifi csoportunk régebbi tagjainak. Kérjük, hogy az érintettek vigyenek adatlapot az irodából. Imádkozzunk a bérmálásra készülőkért!
  7. A tanévvel együtt elkezdődnek a plébániai hittancsoportok, a fontos információk megtalálhatók a hirdetőtáblán, valamint az alábbi táblázatban
    Alsós hittancsoport Kedd 16:30 – 18:00 Kerekes Mónika szeptember 20.
    Elsőáldozó csoport I. Szerda 16:30 – 18:00 Kerekes Mónika szeptember 21.
    Elsőáldozó csoport II. Csütörtök 16:30 – 18:00 Sárkány Ági szeptember 22.
    Kis ifi csoport Csütörtök 16:30 – 18:00 Kerekes Mónika,
    Kiss Józsi
    szeptember 22.
    Nagy ifi csoport Csütörtök 18:00 – 19:30 Robi atya,
    Takács Gábor
    szeptember 22.
    Énekkar Péntek (kéthetente) 16:30 – 18:00 Takács Gábor szeptember 23.
    Ministráns Péntek 17:00 – 18:00 Robi atya, Zolti atya szeptember 16.
  8. A Piarista Gimnázium angol szakos óraadó vagy részmunkaidős tanárt, az Óvoda óvópedagógust keres lehetőleg azonnali kezdéssel. Részletek az iskola honlapján.