hétfőn: Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú
kedden: Szent Lukács evangélista
szombaton: Szent II. János Pál pápa

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt fél kilenctől baba-mama klub.
  2. Kedden 18:15-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán nyugdíjas klub 09:30-tól.
  4. Szerdán 18:00 órakor énekelt vesperás a Nyolc Boldogság Közösséggel.
  5. Csütörtökön 18:00 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

1. 22-én, szombaton családi nap lesz a plébánián. Téma: egyéni, családi, közösségi erőforrásaink. Várjuk a családokat! Jelentkezési határidő szeptember 18.
  2. 23-án vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára.
  3. 30-án, két hét múlva a 10:00 órás szentmisén kerül sor plébániánkon a bérmálásra. Imádkozzunk a bérmálandókért! Ekkor lesz az új képviselőtestület eskütétele is.

FELHÍVÁS

1.   Kérjük, hogy a szentmisén történő áldozáskor, aki kijön, de nem áldozik, jelezze ezt egyértelműen a szája elé tett mutató ujjával! A kézbe áldozás menete: bal tenyerünket előre tartjuk, a jobb kezünkkel alátámasztjuk, így mintegy trónust formázva, s miután megkaptuk az Oltáriszentséget, megfogjuk, és ott helyben magunkhoz vesszük.
  2. Az urnatemető ünnepi nyitva tartása megtalálható a plakáton. Szentmise november 1-jén kedden, és 2-án szerdán este 18 órakor lesz.