A hét ünnepei, szentjei:

szombaton: Árpádházi Szent Erzsébet

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt fél kilenctől baba-mama klub.
  2. Kedden 18:15-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán nyugdíjas klub 9:30-tól.
  4. Csütörtökön 18:00 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

  1. November 19-én, szombaton reggel nyolctól este nyolcig 12 órás dicsőítést szervez a Felekezetközi közösség. Helyszín a Baptista gyülekezet imaháza (Szent-Györgyi Albert utca 23.). Mindenkit szeretettel várunk!
  2. November 25-én, pénteken 16:30-tól adventi koszorúkészítés lesz a plébánián (a gyermekeket szüleikkel együtt várjuk). Anyagár 2500 Ft/koszorú. Jelentkezni email-ben lehet a szentcsalad.hittan@gmail.com címen a létszám és az elkészíteni kívánt koszorúk számának megjelölésével! Jelentkezési határidő november 22. kedd.

FELHÍVÁS

  1. Szeretettel várjuk a kecskeméti Piarista Általános Iskola Játéksziget programjára a leendő elsős gyermekeket november 18-án, pénteken 17 órára iskolánk dísztermébe. A program végén a szülők hasznos információt kapnak a beiskolázással kapcsolatban.