A hét ünnepei, szentjei:

hétfőn: A Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban
kedden: Szent Cecília szűz és vértanú
csütörtökön: Dung-Lac Szent András áldozópap és társai, vietnámi vértanúk
vasárnap: Advent I. vasárnapja

 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt fél kilenctől baba-mama klub.
  2. Kedden 18:15-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Csütörtökön 18:00 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

  1. November 25-én, pénteken 16.30-tól adventi koszorúkészítés lesz a plébánián (a gyermekeket szüleikkel együtt várjuk). Anyagár 2500 Ft/koszorú. Jelentkezni email-ben lehet a szentcsalad.hittan@gmail.com címen a létszám és az elkészíteni kívánt koszorúk számának megjelölésével! Jelentkezési határidő november 22. kedd.
  2. Irgalom Forrása közbenjáró imaszolgálat lesz november 27-én, jövő vasárnap délután fél 4-től a Kecskeméti Nagytemplomban. Dicsőítés, tanítás, majd közbenjárás testi- és lelki gyógyulásért az Oltáriszentség előtt.

FELHÍVÁS

  1. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kecskeméti szervezete férfi téli pulóvereket, sálakat, kesztyűket és sapkákat gyűjt a rászorulók számára. A ruhaneműket a Hoffmann János utcában a máltai házban lehet leadni, hétfőn, kedden, és pénteken délelőtt, csütörtökön délután. Telefon: +36-70/797-85-61