szerdán: Szent András apostol
szombaton: Xavéri Szent Ferenc áldozópap
vasárnap: Advent II. vasárnapja

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt fél kilenctől baba-mama klub.
  2. Kedden 18:15-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán nyugdíjas klub 9:30-tól.
  4. Csütörtökön 18:00 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

1. November 30-án, 18:00 órától szerdán a Nyolc Boldogság Közösség énekelt „közösségi” vesperásra hívja az érdeklődőket a kápolnába.
  2. Szintén a Nyolc Boldogság Közösség tart adventi imaestet a plébánián december 10-én, szombaton 18:00 órától.
  3. December 11-én, vasárnap a 10:00 órai szentmise végén ellátogat hozzánk a Mikulás a Szent Erzsébet Alapítvány jóvoltából.

FELHÍVÁS

1. Leendő 1. osztályos gyerekek szülei számára tart nyílt órákat a Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda november 30-án és december 1-jén, melyekre szeretettel hívják és várják az érdeklődő szülőket! Részletek az iskola honlapján: www.pski.hu !
  2. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kecskeméti szervezete férfi téli pulóvereket, sálakat, kesztyűket és sapkákat gyűjt a rászorulók számára. A ruhaneműket a Hoffmann János utcában a máltai házban lehet leadni, hétfőn, kedden, és pénteken délelőtt, csütörtökön délután. Telefon:70/797-85-61