kedd:        Szent Lúcia szűz és vértanú
szerda:     Keresztes Szent János áldozópap és egyháztanító
vasárnap: Advent IV. vasárnapja

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt fél kilenctől baba-mama klub.
  2. Kedden este negyed 7:00-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán nyugdíjas klub 9:30-tól.
  4. Szerdán este 6 órakor a Nyolc Boldogság Közösség énekelt „közösségi vesperás”-ra várja az érdeklődőket a kápolnába.
  5. Csütörtökön este 6:00 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

1. A piarista iskola kórusainak adventi áhítatára várnak mindenkit szeretettel a Barátok templomába december 13-án, kedden 17:00 órára.
  2. December 18-án, jövő vasárnap az esti szentmise végén a Kecskeméti Szimfonikus Zenekar Rézfúvós Együttese ad egy rövid koncertet „Adventi Lélekmelengető” címmel.
  3. December 24-én, Szenteste 16:00 órakor Karácsonyi Pásztorjátékot adnak elő a Plébánia hittanosai. Szeretettel várnak benneteket! Plakát a hirdetőtáblákon olvasható.

FELHÍVÁS

1. Köszönjük mindazoknak, akik már befizették idei egyházközségi hozzájárulásukat! Kérjük, aki ezt még nem tette meg, lehetőlegdecember 20-ig rendezze, akár átutalással, akár személyesen az irodában!