A hét ünnepei, szentjei:

2. hétfő: Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspökök
6. péntek: Urunk megjelenése – parancsolt ünnep
8. vasárnap: Urunk megkeresztelkedése

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 PARANCSOLT ÜNNEPEK

  1. Az egyházi évben van néhány olyan ünnep, amikor a szentmisén való részvétel akkor is kötelező, ha az nem vasárnapra esik. Ilyen például a most következő ünnep, január 6-án, Urunk megjelenése – Vízkereszt ünnepe. Mivel nem munkaszüneti nap, nálunk a szentmise este 6 órakor fog kezdődni.

FELHÍVÁS

  1. A Szent Imre Katolikus Általános Iskola hívja és várja azon kisgyermekeket és szüleiket, akik a 2023. szeptemberében kezdik meg általános iskolai tanulmányaikat. Az ismerkedés első programja 2023. január 17-én 17 órakor kezdődik az iskola kápolnájában. Szeretettel várjuk az érdeklődőket! További információért tisztelettel ajánljuk figyelmükbe az iskola honlapját!