A hét ünnepei, szentjei: ezen a héten nincs ünnep

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt fél 9-től baba-mama klub.
  2. Kedden este negyed 7-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán este 6 órától énekelt „közösségi” vesperásra várja az érdeklődőket a Nyolc Boldogság Közösség a plébánián.
  4. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

ÚJ PROGRAM INDUL A PLÉBÁNIÁN!

1. Felnőtt katekézis indul a plébánián szerdánként este fél 7-től. Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretne elmélyülni hitbeli ismereteiben! Első alkalom január 11-én!

FELHÍVÁS

1. A Szent Imre Katolikus Általános Iskola hívja és várja azon kisgyermekeket és szüleiket, akik a 2023. szeptemberében kezdik meg általános iskolai tanulmányaikat. Az ismerkedés első programja 2023. január 17-én 17 órakor kezdődik az iskola kápolnájában. Szeretettel várjuk az érdeklődőket! További információért tisztelettel ajánljuk figyelmükbe az iskola honlapját!