kedden: Bosco Szent János áldozópap
csütörtökön: Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony)
pénteken: Szent Balázs püspök és vértanú

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfőn egész napos szentségimádás a sekrestyében.
  2. Kedden délelőtt fél 9-től baba-mama klub.
  3. Kedden este negyed 7-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  4. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  5. Szerdán este fél 7-től felnőtt katekézis.
  6. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben.

ALKALMI PROGRAMOK

1. Irgalom Forrása közbenjáró imaszolgálat lesz 2023. február 5-én, vasárnap délután fél 4-től a Kecskeméti Nagytemplomban. Dicsőítés, tanítás, majd közbenjárás testi- és lelki gyógyulásért az Oltáriszentség előtt.

FELHÍVÁS

1. A Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola szeretettel várja a leendő elsősöket angol-magyar, német-magyar két tanítási nyelvű, valamint matematika tagozatos osztályaiba. Az iskola Bocskai Utcai Tagóvodája februárban nyílt napot szervez az érdeklődő kedves szülők számára. A nyílt napok időpontja a pski.hu weboldalon és az óvoda facebook oldalán lesz olvasható.