A hét ünnepei, szentjei:

hétfőn: Miki Szent Pál és társai vértanúk
pénteken: Szent Skolasztika szűz
szombaton: Betegek világnapja

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt fél 9-től baba-mama klub.
  2. Kedden este negyed 7-től gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán este fél 7-től felnőtt katekézis.
  4. Csütörtökön egész napos szentségimádás a sekrestyében.
  5. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben.

 

FELHÍVÁS

 

  1. A Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola szeretettel várja a leendő elsősöket angol-magyar, német-magyar két tanítási nyelvű, valamint matematika tagozatos osztályaiba. Az iskola Bocskai Utcai Tagóvodája februárban nyílt napot szervez az érdeklődő kedves szülők számára. A nyílt napok időpontja a pski.hu weboldalon és az óvoda facebook oldalán lesz olvasható.
  2. A Szent Imre Katolikus Iskola leendő első osztályos tanítói bemutató órákra várják azon kisgyermekek szüleit, akik a következő tanévben lesznek első osztályosok. 2023. február 7-én és 8-án (kedden és szerdán) bemutató tanítási órára várjuk az érdeklődőket. Regisztrálni az iskola portáján illetve az iskola központi telefonszámán lehet.