A hét ünnepei, szentjei:

szerdán :     Hamvazószerda, azon a napon este 6-kor lesz szentmise.

pénteken     Szent Mátyás apostol

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt fél 9-től baba-mama klub. 
  2. Kedden este negyed 7-től gerinctorna az Ifi-klubban. 
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádás a sekrestyében.
  4. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben. 
  5. Pénteken este fél 6-tól keresztút, utána szentmise. 

ALKALMI PROGRAMOK

  1. Szerdán megkezdőik a Szent Negyven Nap. Hamvazószerda szigorú böjti nap, ne feledkezzünk meg róla. Este 6 órakor szentmise, jöjjünk minél többen, kezdjük együtt a felkészülést Húsvét ünnepére. Ezen a napon nem lesz felnőtt katekézis.
  2. Március 3-án délután fél 5-től Ökumenikus Világimanaplesz a Református Újkollégium dísztermében. Az imanap témája idén Taiwan. 
  3. Március 6-án, hétfőn este 6 órától liturgikus katekézisrevárjuk mindazokat, akik szeretnének jobban megismerkedni a különféle liturgikus, szakrális eseményekkel, tárgyakkal, helyekkel. Helyszín: ifi klub. 

FELHÍVÁS

  1. A Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola szeretettel várja a leendő elsősöket angol-magyar, német-magyar két tanítási nyelvű, valamint matematika tagozatos osztályaiba. Nyílt napok február 22-én és 23-án. Az iskola Bocskai Utcai Tagóvodája februárban 24-én nyílt napot szervez az érdeklődő kedves szülők számára. Ide regisztráció szükséges a bocskaiovink@pski.hucímen. 
  2. A Piarista Óvoda pedagógusai szeretettel várják a leendő óvodásokat és szüleiket Óvodanyitogató programjukra, melyet 2023. február 21-én, kedden tartanak. A kisgyermekes családokat 8 órától 9.30-ig várják, hogy bepillantást nyerhessenek az óvoda életébe.