Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

 1. Kedden délelőtt fél 9-től baba-mama klub.
 2. Kedden este negyed 7-től gerinctorna az Ifi-klubban.
 3. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
 4. Szerdán este fél 7-től felnőtt katekézis
 5. Csütörtökön egész napos szentségimádás a sekrestyében.
 6. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben.
 7. Pénteken este fél 6-tól keresztút, utána szentmise.

 

ALKALMI PROGRAMOK

 1. Február 27-én, hétfőn egész napos szentségimádás a sekrestyében.
 2. Március 3-án, pénteken délután fél 5-tőlÖkumenikus Világimanap lesz a Református Újkollégium dísztermében. Az imanap témája idén Taiwan.
 3. Március 6-án, hétfőn este 6 órától liturgikus katekézisre várjuk mindazokat, akik szeretnének jobban megismerkedni a különféle liturgikus, szakrális eseményekkel, tárgyakkal, helyekkel. Helyszín: ifi klub.

 

FELHÍVÁS

 1. A vasárnapi (február 26.) persely adományokat a katolikus iskolák javára fogjuk továbbítani. Kérjük szíves támogatásotokat!
 2. A Szent Imre Katolikus Iskola szeretettel hívja azokat a szülőket, akiknek a gyermeke idén szeptemberben kezdi meg általános iskolai tanulmányait. 2023.március 8-án, szerdán délután 5 órakor Dr. Pécsi Rita neveléskutató „Milyen iskolát válasszunk?” címmel, beszélgetéssel egybekötött előadást tart iskolánkban. A részvétel ingyenes, de a létszám miatt regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a regisztracio@szentimre-kmet.hu címen lehet.
 3.  A Szent Imre Katolikus Óvoda szeretettel várja az érdeklődő szülőket gyermekükkel együtt 2023.március 9-én, csütörtökön délután 5 órai kezdettel megrendezésre kerülő nyílt napra, ahol betekintést nyerhetnek az óvoda életébe. Helyszín: Szent Imre utca 9.