Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt fél 10-től baba-mama klub.
  2. Csütörtökön egész napos szentségimádás a sekrestyében.
  3. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben.
  4. Pénteken este fél 6-tól keresztút, utána szentmise.

  ALKALMI PROGRAMOK

  1.  Március 6-án, hétfőn este 6 órátólliturgikus katekézisre várjuk mindazokat, akik szeretnének jobban megismerkedni a különféle liturgikus, szakrális eseményekkel, tárgyakkal, helyekkel. Helyszín: ifi klub.

  FELHÍVÁS

  1. A Szent Imre Katolikus Iskola szeretettel hívja azokat a szülőket, akiknek a gyermeke idén szeptemberben kezdi meg általános iskolai tanulmányait. 2023.március 8-án, szerdán délután 5 órakor Dr. Pécsi Rita neveléskutató „Milyen iskolát válasszunk?” címmel, beszélgetéssel egybekötött előadást tart iskolánkban. A részvétel ingyenes, de a létszám miatt regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a regisztracio@szentimre-kmet.hu címen lehet.
  2. A Szent Imre Katolikus Óvoda szeretettel várja az érdeklődő szülőket gyermekükkel együtt 2023.március 9-én, csütörtökön délután 5 órai kezdettel megrendezésre kerülő nyílt napra, ahol betekintést nyerhetnek az óvoda életébe. Helyszín: Szent Imre utca 9.