Vasárnap:  Urunk szenvedésének vasárnapja – Virágvasárnap

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfőn egész napos szentségimádás a kápolnában.
  2. Hétfőn este 6 órától liturgikus katekézis az IFI klubban.
  3. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub.
  4. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  5. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában.
  6. Csütörtökön este 6 órakor Filmklub a tanácsteremben.
  7. Pénteken este fél 6-tól keresztút, utána szentmise.

HÚSVÉTI LITURGIA RENDJE

1. Nagycsütörtökön este 6 órakor szentmise az utolsó vacsora emlékére, utána virrasztás.

Nagypénteken este 6 órakor Urunk szenvedésének ünneplése, este fél 9-kor keresztút az Arborétumban.

Nagyszombaton este 8 órakor Húsvéti vigília.

Húsvét vasárnap vasárnapi miserend.

Húsvét hétfőn 10 órakor lesz szentmise.

GYŰJTÉSEK + 1%

1. Hálásan köszönjük a Katolikus Karitász felhívására általatok összegyűjtött tartós élelmiszereket! Segítségetekkel 232 kg adományt tudunk eljuttatni a rászorulók számára.
  2.    A mai persely gyűjtést a Szentföld javára végeztük, azt erre a célra fogjuk továbbítani.
  3. Kérünk titeket, hogy adóbevalláskor ne felejtsetek el rendelkezni az adó 1+1 %-ról! Az első 1%-ot a Magyar Katolikus Egyház javára, a 0011-es technikai szám megjelölésével. A második 1%-ot javasoljuk a plébánia Szent Erzsébet Alapítványa javára felajánlani, melynek adószáma 18342860-1-03.

UTAZÁS A PÁPA SZENTMISÉJÉRE

1.  Akik különbusszal szeretnének utazni a pápa szentmiséjére, azoknak a jelentkezési határidő április 2. Aki már regisztrált, az március 26-án, vagy április 2-án, a 10 órás szentmise után, vagy irodai időben tudja befizetni a 4.000 Ft-os útiköltséget. Fizetni csak előzetes regisztráció után lehet! Regisztrálni ide kattintva lehet.  Kérdés esetén forduljatok bizalommal Golovics Mónikához!