Kedden: Szent Atanáz püspök és egyháztanító
Szerdán: Szent Fülöp és Jakab apostolok

RENDSZERES PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  2. Szerdán este fél 7-től felnőtt katekézisre hívunk benneteket.
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában.
  4. Csütörtökön este 6 órakor filmklub a tanácsteremben.

FELHÍVÁS

1. A pápalátogatás programjai miatt április 28-29-30-án (péntek-szombat-vasárnap), és május 1-én nem lesz szentmise a plébánián.
  1. Az urnatemető április 30-án vasárnap 10-12 között látogatható, május 1-én hétfőn zárva lesz.
  1. Kérünk titeket, hogy adóbevalláskor ne felejtsetek el rendelkezni az adó 1+1 %-ról! Az első 1%-ot a Magyar Katolikus Egyház javára, a 0011-es technikai szám megjelölésével. A második 1%-ot javasoljuk a plébánia Szent Erzsébet Alapítványa javára felajánlani, melynek adószáma 18342860-1-03.
  1. Idén ősszel zarándoklatot szervezünk Rómába október 1-7-ig, Tóth Tamás atya vezetésével. A programok között szerepel a klasszikus Róma, a katakombák, a Szent Péter-bazilika megtekintése, részvétel a pápai audiencián, tengerparti kirándulás.
    A repülős utazás 250.000 Ft, jelentkezni 50.000 Ft-os előleg befizetésével az irodában lehet. Plakátot az előtérben találtok, bővebb információt az irodában vagy Zoli atyánál kérhettek.