A hét ünnepei, szentjei:
Szerdán: Gonzága Szent Alajos szerzetes
Szombaton: Keresztelő Szent János születése

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Hétfőn egész napos szentségimádás lesz a kápolnában.
  2. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub.
  3. Csütörtökön a kápolnában egész napos szentségimádás a szokásos rend szerint.

FELHÍVÁS

  1. Szombaton 10 órakor Érsek atya Kalocsán pappá szenteli Tompa Szabolcs kecskeméti diakónust, plébániánk régi ifi hittanosát. Szabolcs az első szentmiséjét nálunk mutatja be vasárnap 10 órakor. Közösségünktől miseruhát kap ajándékba, hálásan köszönjük mindenkinek, aki ehhez adományával hozzá tudott járulni. Imádkozzunk Szabolcsért, kérjük életére Isten áldását!
  2. Vasárnap (25-én) az esti szentmise elmarad.