A hét ünnepei, szentjei:
Kedden: Szent Hedvig királynő
Szombaton: Szent Mária Magdolna

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  2. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában.

FELHÍVÁS

  1. A Szent Asztrik imaszövetség továbbra is várja tagjai közé mindazok jelentkezését, akik szívesen imádkoznának papi és szerzetesi hivatásokért. Információt és jelentkezési lapot az előtérben találtok, illetve ide kattintva tölthettek le.
  2. A megújult római misekönyv tartalmaz néhány változást a szentmise szövegében, és módosításokat a liturgikus testtartással kapcsolatban. A részletes leírást a hirdetőtáblán, illetve ide kattintva olvashatjátok.