A hét ünnepei, szentjei:

Hétfőn: Loyolai Szent Ignác áldozópap
Kedden: Liguori Szent Alfonz Mária püspök és egyháztanító
Pénteken: Vianney Szent János áldozópap
Vasárnap: Urunk színeváltozása

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  2. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában.

FELHÍVÁS

  1. Augusztus 1-től 6-ig kerül megrendezésre Lisszabonban az Ifjúsági Világtalálkozó, amelyre egyházmegyénkből és plébániánkról is utaztak fiatalok. Hordozzuk imáinkban a találkozót és minden résztvevőjét!
  2. A Szent Asztrik imaszövetség továbbra is várja tagjai közé mindazok jelentkezését, akik szívesen imádkoznának papi és szerzetesi hivatásokért. Információt és jelentkezési lapot az előtérben találtok..
  3. A hívek kezdeményezésére elindult egy folyamat, hogy a Mária Rádió frekvenciát kapjon itt Kecskeméten is. A kérés igazolásához minél több érdeklődő aláírása szükséges. Az aláíró íveket személyes adatok és személyi igazolvány szám megadásával lehet kitölteni. A héten erre már lehetőség lesz az irodában, jövő héttől pedig néhány héten át a vasárnapi misék után is. Kérjük mindazok aláírását, akik szívesen hallgatnák a Mária Rádiót!