A hét ünnepei, szentjei:

Kedden: Szent Domonkos áldozópap
Szerdán: A keresztről nevezett Szent Terézia Benedikta (Edith Stein) szűz és vértanú, Európa társvédőszentje
Csütörtökön: Szent Lőrinc diakónus és vértanú
Pénteken: Szent Klára szűz

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.

FELHÍVÁS

  1. Csütörtökön elmarad a reggeli szentmise, a szentségimádás pedig csak 12-ig tart. Délután 14.00 órakor lesz Szigetváriné Erzsike temetése – gyászmisés szertartás keretében – a nagyteremben.
  2. A Szent Asztrik imaszövetség továbbra is várja tagjai közé mindazok jelentkezését, akik szívesen imádkoznának papi és szerzetesi hivatásokért. Információt és jelentkezési lapot az előtérben találtok.
  3. A hívek kezdeményezésére elindult egy folyamat, hogy a Mária Rádió frekvenciát kapjon itt Kecskeméten is. A kérés igazolásához minél több érdeklődő aláírása szükséges. Az aláíró íveket személyes adatok és személyi igazolvány szám megadásával lehet kitölteni az irodában, és néhány vasárnap a misék után is. Kérjük mindazok aláírását, akik szívesen hallgatnák a Mária Rádiót!