A hét ünnepei, szentjei:

Hétfőn: Szent Maximilián Kolbe áldozópap és vértanú
Kedden: Szűz Mária mennybevétele (Nagyboldogasszony) – Főünnep
Szombaton: Szent Bernát apát és egyháztanító
Vasárnap: Szent István király, Magyarország fővédőszentje – Főünnep

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Hétfőn egész napos szentségimádás lesz a kápolnában.
  2. Kedden a baba-mama klub elmarad.
  3. Kedd – Szűz Mária mennybevételének ünnepe – parancsolt ünnep, a szentmise este 18 órakor kezdődik.
  4. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában a szokott rend szerint.

FELHÍVÁS

  1. A Szent Asztrik imaszövetség továbbra is várja tagjai közé mindazok jelentkezését, akik hűségesen imádkoznának papi és szerzetesi hivatásokért. Információt és jelentkezési lapot az előtérben találtok.
  2. A hívek kezdeményezésére elindult egy folyamat, hogy a Mária Rádió frekvenciát kapjon itt Kecskeméten is. A kérés igazolásához minél több érdeklődő aláírása szükséges. Az aláíró íveket személyes adatok és személyi igazolvány szám megadásával lehet kitölteni az irodában, és néhány vasárnap a misék után is. Kérjük mindazok aláírását, akik szívesen hallgatnák a Mária Rádiót!