Csütörtökön: Szent Márk, Szent István és Szent Menyhért áldozópapok, kassai vértanúk – Ü
Pénteken:  Szűz Mária születése (Kisboldogasszony) – Ü

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  2. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában a szokott rend szerint.

FELHÍVÁS

4. Az új tanévben a következő csoportok indulnak:
Alsós hittan – keddenként 16:30-17:45-ig. Első alkalom: szeptember 19.
Ifjúsági hittan – csütörtökönként, első alkalmak:
Kis ifi: szeptember 14-től 16:30-18:00 óráig
Nagy ifi: szeptember 14-től 18:00 órától
Ministráns közösség – péntekenként 17:00-18:15-ig. Első alkalom: szeptember 15.
Elsőáldozási felkészítő csoportba is várjuk az érdeklődőket, információkról a hitoktatók adnak tájékoztatást!
Katekumen hittan: tájékoztatást Robi atyától kérhettek!

Ebben a tanévben is lesz gyerekliturgia a 10 órás szentmise alatt. Első alkalom: szeptember 10.

1. A Plébánia Karitász csoportja hálásan köszöni mindenkinek a tanévkezdéshez kapott adományaitokat. Veletek együtt sok családnak tehettük könnyebbé az iskolakezdést. Isten áldását kérjük rátok!