Kedden: Szűz Mária szent Neve
Pénteken: A fájdalmas Szűzanya
Szombaton: Szent Kornél pápa és Szent Ciprián püspök, vértanúk

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfőn egész napos szentségimádás lesz a kápolnában.
  2. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub.
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádás a kápolnában a szokott rend szerint.

FELHÍVÁS

5. Az új tanévben a következő csoportok indulnak:

Alsós hittan – keddenként 16:30-17:45-ig. Első alkalom: szeptember 19.
Ifjúsági hittan – csütörtökönként. Kis ifi: szeptember 14-től 16:30-18:00 óráig, Nagy ifi: szeptember 14-től 18:00 órától
Ministráns közösség – péntekenként 17:00-18:15-ig. Első alkalom: szeptember 15.
Elsőáldozási felkészítő csoportba is várjuk az érdeklődőket, információkról a hitoktatók adnak tájékoztatást!
Katekumen hittan: tájékoztatást Robi atyától kérhettek!
Ebben a tanévben is lesz gyerekliturgia a 10 órás szentmise alatt. Első alkalom: szeptember 10.

6. Folytatódik a felnőtt katekézis. Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretne elmélyülni hitbeli ismereteiben! Első alkalom szeptember 20-án, szerdán 18:30-kor.
7. Keddenként gerinctornát tartunk a plébánián este fél 6-tól, amelyre szeretettel várunk minden fiatalt és régebb óta fiatalt! Bármelyik héten lehet csatlakozni, az első alkalom mindenki számára ingyenes. További információ a hirdetőtáblán.
8. Hétfőn (09.11.) 18:30-tól képviselőtestületi ülésre várjuk a testület tagjait a könyvtárba.
9.Hittanos tanévnyitónkra valamint az iskolatáskák megáldására jövő vasárnap (09.17.) a 10 órakor kezdődő szentmisén kerül sor. Szeretettel várjuk a hittanos gyerekeket, kérjük, hogy az iskolatáskát hozzák magukkal!
10. Két hét múlva, szeptember 24-én vasárnap a 10 órás szentmisét élőben közvetíti tőlünk a Magyar Katolikus Rádió.