Hétfőn: Szent Őrzőangyalok
Szombaton: Rózsafüzér Királynője
Vasárnap: Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpátrónája – FÜ

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1.  Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  2. Kedden este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
  3. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  4. Szerdán este 6 órakor felnőtt katekézis.
  5. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a kápolnában a szokott rend szerint.
  6. Októberben a hétköznapi szentmisék után rózsafüzért imádkozunk.

FELHÍVÁS

1. Robi atya szeretettel várja a katekumen csoportba azon felnőttek jelentkezését, akik elmaradtak a beavató szentségek (keresztség, bérmálás, eucharisztia) vételétől, és szeretnék pótolni azt.Hétfőnként újra liturgikus katekézisre várunk benneteket. Hívunk mindenkit, aki szeretne elmélyülni a sokszínű liturgikus, szakrális eseményekben, szívesen megismerkedne a különféle szakrális terekkel, tárgyakkal! Első alkalom: október 9-én.
  2. Idén is folytatódik a filmklub csütörtök esténként a tanácsteremben. Szeretettel várunk mindenkit az első filmünkre október 12-én 18 órára!
  3.  „Magyarország – Mária Országa” címmel Konferencia lesz október 5-én, csütörtökön. A rendezvény nyolc órakor szentmisével kezdődik a Nagytemplomban.  9 órától 14 óráig előadások lesznek a Városháza Dísztermében, melyeket többek között Farkas István (Lupus) atya, Csókay András idegsebész, Zsuffa Tünde és Nyeste Pál piarista plébános fognak tartani. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.
  4.  Október 7-én, szombaton Élő rózsafüzér lesz városunkért. A gyalogos zarándoklat két helyről, a Mária Kápolnától és a Szent Ferenc Kápolnától indul a reggel 8 órakor kezdődő szentmise után. Szeretettel várnak mindenkit!
  5.  A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegyei Karitász képzést szervez Kecskeméten, a Szentcsalád Plébánián 2023. október 14-én, szombaton. Szeretettel várjuk azokat, akik szívesen segítenék a Szentcsalád Plébánia Karitász csoportjának munkáját. Felmerülő kérdés esetén keressétek Golovics Mónikát!
  6.  Plébániai kirándulást szervez a Szikra házasközösség. Szeretettel hívnak mindenkit okt. 23-ára egy közösségépítő őszi kirándulásra Császártöltésre, a Vörös Mocsár Tanösvényt végigjárni. További információ a jelentkezéshez a hirdetési oszlopon lévő plakáton olvasható. Itt tudtok jelentkezni