A hét ünnepei, szentjei:

Kedden: Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú
Szerdán: Szent Lukács evangélista – Ü

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

 

 1. Hétfőn este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
 2. Kedden délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
 3. Kedden este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
 4. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
 5. Ezen a héten szerdán nem lesz felnőtt katekézis.
 6.   Csütörtökön egész naposszentségimádást tartunk a kápolnában.
 7. Csütörtökön este 6 órakor filmklub lesz a tanácsteremben.
 8. Októberben a hétköznapi szentmisék után rózsafüzért imádkozunk.

FELHÍVÁS

 1. A Karitász csoport és az Egyedülálló Szülők Klubja Kecskemét ruha börzét szervez a plébánián október 21-én, szombaton 9-12 óráig. Részleteket a plakáton olvashattok. Aki az előkészületben és a pakolásban szívesen segítene, Golovics Mónikánál tud jelentkezni. Tel:+36 30 5063018
 2. Október 21-én, szombaton délután 5 órától Magda Dávid orgonaművész ad koncertet a nagyteremben. Szeretettel hívunk minden érdeklődőt!
 3. Plébániai kirándulástszervez a Szikra házasközösség. Szeretettel hívnak mindenkit okt. 23-ára egy közösségépítő őszi kirándulásra. Az ÚJ helyszín Tiszakécske, Nádirigó tanösvény. További információ a jelentkezéshez a hirdetési oszlopon lévő plakáton olvasható. Itt tudtok jelentkezni
 4. A csütörtöki állandószentségimádásra szeretettel várunk további jelentkezőket, akik tudják vállalni, hogy minden csütörtökön adott időben, fél vagy 1 órát a kápolnában szentségimádással töltenek. Aki szívesen csatlakozna vagy kérdése van, keresse Nyúlné Berényi Zitát! +36 20 3721096; berzike@gmail.com
 5. Az urnatemető mindenszentek-halottak napiünnepi nyitvatartását az ajtókra függesztve és a honlapon olvashatjátok. Szentmise november 1-jén szerdán, és 2-án csütörtökön este 18 órakor lesz, utána megemlékező szertartást tartunk az urnatemetőben.
 6. Jövő vasárnapMissziók vasárnapja lesz, perselyadományainkat a missziók javára továbbítjuk.