Szerdán: Szent Miklós püspök
Csütörtökön: Szent Ambrus püspök és egyháztanító
Pénteken: A Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatása

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfőn egész napos szentségimádás lesz a sekrestyében.
  2. Hétfő este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
  3. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  4. Kedd este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
  5. Szerda este nem lesz felnőtt katekézis.
  6. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a sekrestyében a szokott rend szerint.

FELHÍVÁS

1. Hétfőtől hétköznapokon és szombaton reggel 6 órától roráte szentmisére várunk benneteket.
  2. Adventi lelkigyakorlatunkat a héten kedden-szerdán-csütörtökön (december 5-6-7.) az esti 6 órai szentmisékben tartjuk, melyet Szabó Dániel piarista szerzetes vezet. Ezeken a napokon nem lesz roráte. Negyed 6-tól gyónási lehetőség is lesz mindhárom napon, kérünk mindenkit, hogy ne halasszuk adventi szentgyónásunkat az utolsó pillanatokra, az atyák rendelkezésre állnak, amikor csak lehet, keressétek őket bizalommal!
  3. December 9-én, szombaton 17 órakor a Scherzo Vegyeskar ad koncertet a nagyteremben.
  4. Köszönjük mindazoknak, akik már befizették ideiegyházközségi hozzájárulásukat! Kérjük, aki ezt még nem tette meg, mielőbb rendezze, akár átutalással, akár személyesen az irodában!