Szerdán: Szent Lúcia szűz és vértanú
Csütörtökön: Keresztes Szent János áldozópap és egyháztanító
Pénteken: Boldog Brenner János áldozópap és vértanú

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfő este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
  2. Hétfő (12.11.) este 7 órakor képviselőtestületi ülésre várjuk a testület tagjait a könyvtárba.
  3. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  4. Kedd este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
  5. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  6. Szerda este 6 órakor felnőtt katekézis.
  7. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a sekrestyében a szokott rend szerint.
  8. Csütörtök este 6 órakor Filmklub lesz a tanácsteremben.

FELHÍVÁS

1. Hétfőtől hétköznapokon és szombaton reggel 6 órától roráte szentmisére várunk benneteket. A szentmisék után a szolgáló csoportok agapéval várnak bennünket.
  2. December 16-án, szombaton 17 órakor a Csiribiri Kórus ad koncertet a nagyteremben. Szeretettel várunk mindenkit!
  3. Köszönjük mindazoknak, akik már befizették ideiegyházközségi hozzájárulásukat! Kérjük, aki ezt még nem tette meg, mielőbb rendezze, akár átutalással, akár személyesen az irodában!
  4. Kérjük a kedves szülőket, hogy avasárnapi gyerekliturgiára időben hozzák gyermekeiket!
  5. Az év végiünnepi miserendet és nyitvatartást az ajtókra függesztve és a honlapon olvashatjátok.