PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

1. Hétfő este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
  2. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  3. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a sekrestyében a szokott rend szerint.

FELHÍVÁS

1. Hétköznapokon és szombaton reggel 6 órától roráte szentmisére várunk benneteket. A szentmisék után a szolgáló csoportok agapéval várnak bennünket.
  2. Jövő vasárnap, december 24-én este 6 órakor nem lesz szentmise.
  3. Az év végi ünnepi miserendet és nyitvatartást az ajtókra függesztve és ide kattintva olvashatjátok.
  4. Kecskeméti Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola szeretettel várja első beiskolázási programjára az érdeklődő szülőket és gyermekeiket 2024. január 16-án (kedden) 17 órától. Részletes tájékoztatást az iskola honlapján találnak.
  5. Szeretettel köszönjük mindenkinek a plébánia Adventi udvarában való aktív részvételét, minden munkát és adományt, amivel lehetővé tettétek, hogy egy jó hangulatú, tartalmas programunk lehessen!
  6. Köszönjük mindazoknak, akik már befizették idei egyházközségi hozzájárulásukat! Kérjük, aki ezt még nem tette meg, mielőbb rendezze, akár átutalással, akár személyesen az irodában!