A hét ünnepei, szentjei:

Hétfőn: Szent Ágota szűz és vértanú
Kedden: Miki Szent Pál és társai vértanúk
Szombaton: Szent Skolasztika szűz
Vasárnap: A betegek világnapja

 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Hétfő este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
  2. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  3. Kedd este a gerinctorna elmarad!
  4. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  5. Szerda este 6 órakor felnőtt katekézisre várunk minden érdeklődőt.
  6. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a sekrestyében a szokott rend szerint.
  7. Csütörtök este 6 órakor filmklub lesz a tanácsteremben.

 

FELHÍVÁS

 

  1. Február 11-én a 10 órai szentmisében szolgáltatjuk ki a betegek szentségét. Az veheti fel a szentséget, akinek élete betegség vagy öregség miatt veszélybe kerül. Kérjük, hogy akik szeretnének a szentségben részesülni előtte végezzék el a szentgyónásukat!
  2. Házasság hete rendezvénysorozat Kecskeméten február 10-től 21-ig tart. A programokról részletes információk a Facebook eseménynél érhetők el. Ehhez kapcsolódva február 18-án, vasárnap a szentmisék után megáldjuk a házaspárokat.
  3. A kecskeméti Szent Imre Katolikus Általános Iskola szeretettel várja soron következő beiskolázási programjára az érdeklődő kedves szülőket. 2024. február 6-án 17 órától Bognár Boglárka iskolapszichológus előadása nyújt segítséget az iskolakezdés megkönnyítéséhez.