A hét ünnepei, szentjei:

Kedden: Boldog Gizella
Vasárnap: Urunk mennybemenetele – FÜ

 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

 

  1. Hétfő este elmarad a liturgikus katekézis.
  2. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  3. Kedd este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
  4. Szerdán nyugdíjas klub fél 10-től.
  5. Szerda este nem lesz felnőtt katekézis.
  6. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a kápolnában a szokott rend szerint.
  7. Csütörtök este 6 órakor filmklub lesz a tanácsteremben.

 

FELHÍVÁS

 

  1. Jövő vasárnap, május 12-én plébániai csoportunk, június 2-án pedig a Szent Imre Iskola csoportjának elsőáldozására kerül sor a 10 órai szentmisében. Imádkozzunk az elsőáldozókért!
  2. Szeretettel hívunk Benneteket a Szentcsalád Plébánia Közösségi Táborába július 3-7-ig, a győri Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Kollégiumába. A táborba fiatalokat, időseket, egyedülállókat, családokat is várunk! Részletek és jelentkezési lap a honlapon található, nyomtatott formában az iroda előtti asztalról is elvihető.
  3. Kérünk titeket, hogyadóbevalláskor ne felejtsetek el rendelkezni az adó 1+1 %-ról! Az első 1%-ot a Magyar Katolikus Egyház javára, a 0011-es technikai szám megjelölésével. A második 1%-ot javasoljuk a plébánia Szent Erzsébet Alapítványa javára felajánlani, melynek adószáma 18342860-1-03Hálásan köszönjük az adományokat!