Ezen a héten nincs a szenteknek kötelező emléknapja.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! A jó Isten áldása legyen életeteken!

1. Hétfőn délelőtt Baba-Mama klub a plébánián.
  2. Hétfőn este Bibliaóra az ifi klubban 18:00 órától.
  3. Szerdán a Nyolc Boldogság közösség nyitott alkalma 18:00 órától a kápolnában,
  4. Csütörtök este Filmklub 18:00 órától a tanácsteremben.
  5. Szombaton Magda Dávid orgonakoncertje 17:00 órától.
  6. Kirándulásra várjuk hittanosainkat, és plébániánk családjait május 28-án szombaton. Az úticél Máriagyűd és Pécs. Jelentkezés a hitoktatóknál, 8500.- Ft-os részvételi díj befizetésével.
  7. A Piarista Gimnázium és az Általános Iskola is tanári állásokat hirdet a következő tanévtől különböző szakokkal. Részletek az iskola honlapján olvashatóak.
  8. A kecskeméti Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola a 2022/23-as tanévtől  matematika, kémia szakos tanárt, illetve gyógypedagógus munkatársakat keres. Részletek az iskola honlapján.