A hét ünnepei, szentjei:

Szerdán: Bosco Szent János áldozópap
Pénteken: Urunk bemutatása (Gyertyaszentelő Boldogasszony) – Ü

 

Szeretettel köszöntjük azokat, akiknek a héten lesz névnapja, születésnapja vagy házassági évfordulója. A jó Isten áldása legyen életeteken!

 

PROGRAMOK A PLÉBÁNIÁN

  1. Hétfőn egész napos szentségimádás lesz a sekrestyében.
  2. Hétfő este 6 órától liturgikus katekézisre hívunk benneteket.
  3. Kedd délelőtt 9 órától baba-mama klub lesz.
  4. Kedd este fél 6-tól gerinctorna az Ifi-klubban.
  5. Szerda este elmarad a felnőtt katekézis.
  6. Csütörtökön egész napos szentségimádást tartunk a sekrestyében a szokott rend szerint.
  7. Csütörtök este 6 órakor filmklub lesz a tanácsteremben.

 

FELHÍVÁS

 

  1.  Krisztus a jövőnk – Ferenc pápa magyarországi apostoli látogatása című díszkötet bemutatójára kerül sor plébániánkon január 31-én, szerdán 18 órakor. A kötetet Dr. Tóth Tamás mutatja be, tapasztalatairól beszél többek között Hatházi Róbert plébános. Részletek a plakáton. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  2. Szeretettel várunk kicsiket és nagyokat a február 3-án, szombaton 16 órakor kezdődő farsangi batyus bálunkra. Kérjük, jelentkezzetek a honlapon található és a levelezőlistára is kiküldött linken, ahol részletes információkat olvashattok. Jelentkezési határidő: január 31. (szerda) 12:00 óra.
  3. Most vasárnap (01. 28!) ismét „kávéházba” hívunk bennetek. A 10 órai szentmise után az ifi-klubban várunk mindenkit kávézásra, teázásra, beszélgetésre.