Hét ünnepei, szentjei:
Kedd:  Remete Szent Pál
Csütörtök: Szent Antal apát
Péntek: Árpád-házi Szent Margit szűz

1.         Kedden (01.15.) Baba – Mama klubba várjuk a kismamákat és gyermekeiket 9.30-tól.

2.         Szerdán (01.16.) 18.00  Folytatódik a Szentségimádás Iskolája 18.00-tól.

3.         Szombaton 18.00-tól a kápolnában a Nyolc Boldogság Közösség szentségimádásos imaestjére kerül sor.

4.         Jövő vasárnap (01.20.) ismét felekezetközi dicsőítésre várnak benneteket 15 órától a Pünkösdiek Klapka utcai imatermébe.

5.         Szent Imre Iskola hirdetése:
A Szent Imre Katolikus Általános Iskola beiskolázási programot tart január 15-én kedden fél öttől. Szeretettel várják az iskolába készülő óvodásokat és szüleiket. Ezen az alkalmon megismerkedhetnek az iskolával és a tanító nénikkel, a gyerekek kézműves játszóházon is részt vehetnek.

6.         Piarista Iskola hirdetése:
A Piarista Iskola alsó tagozata szeretettel várja a leendő első osztályos gyermekeket következő beiskolázási programjára a Titkok szigetére az Öveges Diáklaborba, 2019. január 17-18-án 16.15-re. A programra regisztrálni kell az iskola honlapján.

7.         Ökomenikus imahét 2019.
            Helyszíne: A Református templom, naponta 17.00 órától.
Program:
Január 20. és 27. vasárnapján minden közösség a saját istentiszteletén, miséjén emlékezik meg az ökumenéről.

Hétfő (I.21.) – Kuti József (ref.)
Kedd (I.22.) – Görbe László (rk. – Piaristák)
Szerda (I.23.) – Mike Sámuel (bapt.)
Csütörtök (I.24.) – Kis János (ev.)
Péntek (I.25.) – Feczák László (gk.)
Szombat (I.26.) – Hatházi Róbert (rk. Szentcsalád Plébánia)